25 Nisan 2018 Çarşamba

Tüm Alımlar sizler için derledik, en iyi uzaktan eğitim

23 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11809 defa okundu.
Tüm Alımlar sizler için derledik, en iyi uzaktan eğitim

SEVGİLİ ARKADAŞLAR SADECE MERKEZİ ATAMA DEĞİL AÇIKTAN ATAMALARI DA TAKİP ETMELİSİNİZ Kİ ATAMA ŞANSINIZ OLSUN
? CTE 264 memur alımı ilanı bugün yayınlandı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne 204 psikolog, 57 sosyal çalışmacı ile 3 veteriner hekim olmak üzere toplam 264 memur alımı yapılacak. Başvurularının 26 Aralık ile 4 Ocak tarihleri arasında yapılacağı 264 memur alımında KPSS’ye girmiş olmak gerekiyor ama puan barajı bulunmuyor.? Dışişleri Bakanlığına 50meslek memuru, TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayii A.Ş.) 20 daimi işçi, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne 30 kamu personeli, Jandarma Genel Komutanlığına 23 sivil memur, İstanbul Üniversitesine 35 sözleşmeli memur, TÜBİTAK’a üç ayrı ilan ile 46 kamu personeli, Karayollarına 76 engelli işçi, Kültür bakanlığına 20 avukat ve TSE’ye 66 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.
? Ayrıca, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Sağlık Meslek Lisesi mezunu uzman erbaş alınacak olup başvurular 9 Ocak 2016 tarihine kadar yapılabilecek. Bu alımlarla birlikte üniversitelere akademik personel ve belediyelere işçi alımları da devam ediyor.
? Kamuya memur, işçi ve diğer kamu personeli alımları Aralık ayında da devam ediyor. 2016 yılının son günlerine girilirken kamuya personel alımları kapsamında lise, önlisans ve lisans mezunu 50 binden fazla personel alınacak. KPSS 2016/2 merkezi yerleştirmesi alınacak memur sayısı adaylarda hayal kırıklığı yaratsa da kurum bazında kamu personeli alımları devam ediyor.
?
TSK tarafından yapılacak 30 bin personel alımı için başvurular tamamlandı. Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıklarının subay ve astsubay alımları ile Harp Okullarının öğrenci alımlarına başvuru yapan adaylar sağlık muayenesi ve fiziki yeterlilik sınavlarına tabi tutuluyorlar. Aynı şekilde Özel Kuvvetler Komutanlığına alınacak 200 subay ve 500 astsubay için de sınav süreci başladı.? CTE tarafından 200 kadrolu şoför alımı yapılacak, açıktan atama usulü ile yapılacak 200 şoför alımına lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecekler. CTE şoför alımına 21 Aralık tarihinde başlayan başvurular 30 Aralık 2016 mesai saati bitiminde sona erecek. Başvurularda KPSS’den en az 70 puan almış olmak şartı bulunuyor. Kamuya yapılacak tüm personel alımları için yayınlanan ilanlara ve detaylı bilgiye iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. eniyiuzaktanegitim.com iş ilanları sayfası için
TIKLAYINIZ
Ayrıca tüm güncel alımları  ve ilanlardan anında haberdar olmak için bu facebook grubumuza katılın, katılmak için TIKLAYINIZ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

En iyi uzaktan eğitim SON DAKİKA: