22 Haziran 2018 Cuma

EGM 78 memur alımı yapacak

27 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8714 defa okundu.
EGM 78 memur alımı yapacak

İŞTE TÜM DETAYLAR

  • 2016-9. dönem kapsamında 23 adet kadrolu aşçı alımı yapılacak. Aşçılık, bu ilana başvuru yapmak için Mutfak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Ortaöğretim bölümlerinin birinden mezun olma şartı gerekiyor.
  • 2016-10. dönem kapsamında 15 adet elektrik teknisyeni alımı için Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrikçilik,  Elektrik-Elektronik Teknolojisi Ortaöğretim alanlarından birinden mezun olma şartı gerekiyor.
  • 2016-11. dönem kapsamında 25 adet kadrolu hizmetli alımı için Herhangi bir ortaöğretim kurumu mezunu olma şartı gerekiyor.
  • 2016-12. dönem kapsamında 15 kadrolu Sıhhi Tesisat Teknisyeni alımı kapsamında Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat-Isıtma, Sıhhi Tesisat-Kalorifercilik-Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Tesisat) Ortaöğretim alanlarından birinden mezun olma şartı gerekiyor.
  • Adaylarda Aranacak Şartlar: Başvuruda bulunacak adayların Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliği çerçevesinde belirlenen aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir:
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Atanmak istediği unvanla ilgili olarak EK-1 de belirtilen öğrenim şartı ve diğer nitelikleri taşımak, Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak, (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek) gerekiyor.
  • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek) Emniyet Genel Müdürlüğünce, yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak gerekiyor.
 • Başvuru yeri ve şekli şu şekilde olacak: Adaylar yapılacak olan sözlü ve/veya uygulamalı sınava katılmak amacıyla; Kimlik belgesi, Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, İstenilen eğitim durumuna ait diploma/mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti (diploma/mezuniyet belgesinin aslının ibraz edilmesi durumunda, fotokopisi onaylandıktan sonra iade edilecektir. Diploma ve mezuniyet belgesi haricindeki belgeler kabul edilmeyecektir.)
  BAŞVURU İÇİN TIKNAYINIZ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

En iyi uzaktan eğitim SON DAKİKA: